miękkie <strong>nadruki</strong><br><span>na tekstyliach</span>

miękkie nadruki
na tekstyliach

Druk transferowy

Druk transferowy Łódź - Sampro

Druk transferowy:

Termotransfer, wgrzewki, naprasowanki, prasowanki - to inaczej potoczna nazwa sitodruku termotransferowego wykonywanego farbami plastizolowymi, drukowanego na specjalnym papierze przeznaczonym do nadruków później nagrzewanych na dowolnym podłożu za pomocą specjalnych pras termicznych.

 

Nadruki mogą być wielokolorowe. Tak jak w sitodruku bezpośrednim możemy stosować tu przejścia tonalne, które są odwzorowane w nadruku w postaci rastra. Nadruki wykonujemy na papierach i foliach – nadruki na foliach są matowe i bardzo miłe w dotyku.

Prasowanki wykonujemy na zamówienie. Możemy je zaaplikować na Państwa odzież, albo jeśli macie Państwo własne prasy - pakujemy nadruki i wysyłamy pod wskazany adres.

Nadruki odblaskowe - prasowanki i druk transferowy

NOWOŚĆ – nadruki odblaskowe wielokolorowe – już nie musicie się ograniczać do 1 koloru odblasku. Nasze nadruki mogą odbijać światło w ciemności w kilku kolorach! Mamy do dyspozycji dwa typy odblasków.

 

Metoda ta pozwala na wykonanie dużych i małych zdobień na gotowych koszulkach, wykrojach, rękawiczkach, spodenkach, skarpetach, obuwiu, czapkach, patkach odzieży roboczej.

Zalety druku transferowego - zalety wgrzewek termotransferowych

Przy pomocy nowoczesnej techniki graficznej otrzymujemy trwałe nadruki o wysokiej rozdzielczości. Nasza drukarnia gwarantuje wysoką jakość termodruków (druk transferowy) wykonanych w dowolnym kolorze Pantone C. Klienci mogą zamówić nadruki termotransferowe także do aplikacji we własnym zakresie.

 

Druk transferowy wykorzystywany jest także do produkcji metek pielęgnacyjnych i oznakowania przepisami prania i składem surowcowym odzieży różnego typu. Ogromną zaletą tego typu nadruków jest ich trwałość i uniwersalność aplikacji. Mogą być nanoszone na materiał typu bawełna, kodura, filc, polar, wiskoza, poliamidy, elany, coolmax, playwarm, supplex, neopren, lycra, elastan.

 

Naszym hitem termotransferu są od kilku lat nadruki elastyczne na rozciągliwe kostiumy kąpielowe, odzież i bieliznę termoaktywną (lycra, elastan, spandex, dorlastan, strecz). Nadruki nie pękają pod wpływem rozciągania.

 

Nadruki aplikujemy także na poliestry z użyciem technologii blokującej migrowanie barwnika SUBLI-STOP, oraz na wymagające tkaniny oraz dzianiny typu: kordura, odzież termoaktywna, piliestrowa odzież sportowa leggipsy itp. W Galerii znajdują się przykładowe realizacje wykonane metodą druku termotransferowego oraz innych technik, którymi się posługujemy. Zapraszamy także na partnerską stronę internetową