miękkie <strong>nadruki</strong><br><span>na tekstyliach</span>

miękkie nadruki
na tekstyliach

Sublimacja

Druk sublimacyjny Łódź - Sampro

Druk sublimacyjny - odzież reklamowa - Sampro. Druk sublimacyjny wykonujemy na białych wykrojach odzieżowych, albo na białej dzianinie wykorzystując kalander do druku metrażowego.

 

Sublimację wykorzystuje się najczęściej przy realizacjach gdzie musimy zadrukować cały wykrój odzieży. Często jest to odzież sportowa, kostiumy, bielizna termoaktywna, konfekcje damskie, torby reklamowe, etui na laptopy, dzianiny obiciowe.

 

Sublimacja jest procesem chemicznym, w którym za pomocą temperatury i odpowiedniego ciśnienia nadruk przenika w włókna poliestrowe i wiąże się z nimi. Dlatego nadruki sublimacyjne są odporne na pranie i tarcie.

Specyfika druku sublimacyjnego

Nadruki sublimacyjne drukujemy przy użyciu ploterów atramentowych na papierze transferowym.

 

Każdy nadruk jest dopasowywany do konkretnego wykroju. Wykrój nie może być większy niż wielkość prasy termicznej 90x140 cm.

 

Nadruki metrażowe sublimacyjne wykonujemy na kalandrze o szerokości 160 cm. Na jednej belce dzianiny – tj ok 50 mb możemy wydrukować ma 3 różne wzory. Szerokość dzianiny może być węższa niż 160 cm ale nie może być szersza.

 

Klienci mogą także zamówić nadruki sublimacyjne na zadrukowanych papierach do aplikacji we własnym zakresie. Zapraszamy także na naszą partnerską stronę internetową.

 

             www.serivan.pl