miękkie <strong>nadruki</strong><br><span>na tekstyliach</span>

miękkie nadruki
na tekstyliach

Polityka firmy

Sampro - nadruki na tkaninach w trosce o jakość

Jesteśmy zespołem ludzi którzy starają się podchodzić do biznesu w nowoczesny sposób. Zależy nam na zbudowaniu trwałej realizacji z Klientem. Chcemy, by Klient miał wgląd w każdy etap realizacji zamówienia. Aby zapewnić komplet informacji na temat zlecenia często jesteśmy pod telefonem nawet poza godzinami pracy.

Misja Firmy:

"Rozwój firmy poprzez budowanie trwałych relacji z pracownikami i partnerami zewnętrznymi na bazie obustronnego zaufania" - codziennie dążymy do spełniania tej misji.

 

Przyzwyczailiśmy naszych klientów do bardzo wysokiej jakości i możliwości wykonywania bardzo skomplikowanych nadruków. W tym względzie nie mamy sobie równych w regionie łódzkim. Obok wykonywania nadruków firma cały czas zajmuje się produkcją odzieży reklamowej dla wielu czołowych marek. Pracując na czterech automatach znacznie zwiększyliśmy ilości nadruków możliwe do wykonania na jednej zmianie. Sezon drukarski, który kiedyś trwał tylko od marca do lipca, dzięki zakupom nowoczesnych maszyn i rozplanowaniu pracy z klientami, trwa teraz cały rok.

Nieustannie rozwijamy nasz zakład w oparciu o masę pomysłów i patrzymy w przyszłość z właściwą dla nas pewnością siebie.

Polityka prywatności:

Dzięki zamkniętemu cyklowi produkcyjnemu zapewniamy Państwu pełną poufność realizacji zamówienia – chętnie podpisujemy umowy o poufności przed realizacją zleceń. Współuczestniczymy w projektach które wchodzą na rynek sprzedaży w kolejnych sezonach.