miękkie <strong>nadruki</strong><br><span>na tekstyliach</span>

miękkie nadruki
na tekstyliach

Nasza historia

Samodzielne i profesjonalne nadruki na odzieży - Sampro

Sampro to producent nadruków na odzieży z wieloletnimi tradycjami. Firma zaistniała na rynku w lipcu 1989 roku. Jej właściciele już na samym początku podejmowali się wykonania, jak na owe czasy, bardzo trudnych fotodruków kolorowych, nie posiadając do tego praktycznie żadnych wyspecjalizowanych urządzeń. Aby zagwarantować najwyższą jakość wyrobów Sampro, z czasem zaczęto podpierać się własną produkcją tekstyliów z nadrukiem. Dzięki parkowi maszynowemu w Sampro produkujemy, drukujemy, znakujemy około 400-500 tysięcy T-shirtów reklamowych rocznie. Nie przeszkadza to w terminowej realizacji bieżących zleceń naszych klientów spoza branży reklamowej. 

Prawie ćwierćwiecze praktyki z sitem i farbą zaowocowało uzyskaniem światowego poziomu wielokolorowych nadruków. Sampro jako jeden z nielicznych drukuje multikolorowo również na tkaninach ortalionowych. Nasza pasja motywuje nas do ciągłego doskonalenia umiejętności. Świadczymy usługę kompleksową opartą na standardach międzynarodowych.

Zamknięty cykl produkcyjny sitodruku w Sampro

Obracamy się w pełnym cyklu produkcyjnym od działu graficznego z własną naświetlarką klisz, przez produkcję sit i drukowanie usługowe dla zewnętrznych odbiorców, kończąc na możliwości dostarczenia gotowych zamówień do Klienta. W trakcie cyklu produkcyjnego przeprowadzamy wielostopniową kontrolę jakości. Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie. Naszym celem jest profesjonalna pomoc w kreowaniu niepowtarzalnego i łatwo rozpoznawalnego wizerunku każdego z naszych klientów.